It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
UA-147184685-1
65TL Üzeri Alışverişler'de Kargo BEDAVA Üstelik Aynı Gün Kargo

Gizlilik Politikası

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin imajkitap.com firmamıza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

    Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı E-mail gönderilecek, bu E-maildeki kargo takip linkine tıklayarak kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

 

    Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik gerçekleştikten sonra yapılır.

 

    Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında sair sebeplerden dolayı tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

    Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 

    Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından imajkitap.com firmamızın garantisi ile size teslim edilecektir.

 

    Siparişinizi verirken fatura adresinizden farklı bir teslimat adresi verebilirsiniz. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

 

    Bayram, Resmi tatil ve Hafta sonu (Cumartesi - Pazar) dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatımız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.